Team

De Singelier

Groep 1/2:

                                                           

Lydia Klerks;                                                               Bertina Bruins;
dinsdag t/m donderdag                                            maandag en vrijdag

Groep 2/3:

                                               

Brigitte van der Linde;                                               Jeanette de Haas;
maandag t/m woensdag                                            donderdag en vrijdag

Groep 4:


Deirdre Smit;                                                              ;
maandag t/m donderdag                                         vrijdag

Groep 5/6:

                                                       
Thecla Veldhuizen;                                                       Susanne Hoorn;
maandag, dinsdag en vrijdag                                     woensdag en donderdag

Groep 6/7:

                                                       

Robert de Boer;                                                               Duurt Stoppels
maandag t/m vrijdag                                                     maandag t/m vrijdag

Groep 8:

                                                          

Samantha Tiemens;                                                     Susanne Hoorn;
woensdag t/m vrijdag                                                  maandag en dinsdag

leerkrachten extra ondersteuning, RT en administratie

Maaike Stoffers:                                    Roos Bakx:                           Judith Altman;                            Ilona Fleer:                                dinsdag?????                                          dinsdag, woensdag             maandag                                       woensdag                                                                                                                  en donderdag

Team

Ten Darperschoele

                                                         

Saskia Room;                                                                 Marije Borghuis;                                       Maaike Stoffers;
maandag, dinsdag en vrijdag                                     woensdag t/m vrijdag

 

                                                             

Henry Wolbrink;                                                             Freek van Iersel;
dinsdag, woensdag en donderdag                               dinsdag t/m vrijdag (waarnemend directeur Wapse)

 

 

                                                         

Annemarie Machielsen;                                                    Aline Rietman;
(directeur a.i. Diever) maandag, woensdag                 (intern begeleider)dinsdag, donderdag
en donderdag op De Singelier,                                        op De Singelier,
woensdag op de Ten Darperschoele